איך נראה מופע חושים של מנטליסט

קודם כל אפתח בכך שלכל אמן חושים או מנטליסט יש את הסגנון שלו, וגם אם יש קטעים דומים לפעמים, כל אחד מציג את זה אחרת ועם הסטייל הייחודי שלו. זה כמו שזמר ישיר שיר של זמר אחר – זה נשמע אחרת לגמרי.

בדרך כלל, מופע של אמן חושים ממחיש לצופים תופעות בלתי אפשריות ולא הגיוניות שמשאירות אותם נפעמים ונדהמים. לעיתים, המופע משלב סטנדאפ והומור מה שמכניס למופע אווירה נעימה וזורמת יותר.

גם קוסם למבוגרים עונה על ההגדרה הזאת ונותן לצופים חוויה של מסתורין, ויש היום קוסמים לקהל הבוגר שיכולים להראות לכם דברים הזויים שיגרמו לכם לפעור פה.

לעומתו, אמן חושים או אמן טלפתיה אם תרצו, יותר מתמקד באופן המחשבתי שכולל השפעה על מחשבות וגם איך לקרוא אנשים יחסית במהירות.

השילוב בין השניים הוא שילוב מנצח, אמן חושים שהוא גם אמן אשליות יכול לעשות דברים מטורפים ולעיתים יש אנשים שחושבים שזה כוחות על טבעיים והתערבות של כוח עליון. אך למעשה מדובר באשליות. אשליה מתרחשת בתוך המח שלנו כיוון שהיא מתבססת על צורת החשיבה שלנו.

מופע חושים הוא בשיתוף הקהל, כיוון שמהות המופע היא השפעה על אחרים או קריאה של שפת גוף של אחרים, מה שהופך את התחום למאד מבוקש באירועים שרוצים לשלב מופע בידור מיוחד ואיכותי, בו הקהל לוקח חלק פעיל במופע, במיוחד כשהוא גדוש בהומור שנון.

אמן חושים מומלץ ומקצועי יודע להעביר לקהל חוויה מיוחדת במופע שמשלבת סקרנות, הומור ותדהמה. אז אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת לאירועים או מופע שידהים את הקהל שלכם, יכול להיות שזה בדיוק השילוב שחיפשתם.

אגב, באנגלית קוראים לתחום – מנטליזם (אמנות חושים), ולאמן המבצע את המנטליזם קוראים מנטליסט (כן, כן, כמו בסדרה 'המנטליסט').

בסדרה ה'מנטליסט', הגיבור עוזר למשטרה לפצח פשעים על ידי היכולת שלו להסתכל לעומק ולשים לב לפרטים הקטנים.

מאמרים נוספים

מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

חווית מופע טלפתיה  מה מאפיין מופע טלפתיה? מופע טלפתיה הוא מופע של אמן על חושי אשר משתמש בטכניקות שונות על מנת לקרוא מחשבות של הקהל

קראו עוד »
הפעלות למבוגרים

הפעלות למבוגרים

הפעלות שוות למבוגרים אם מציאת פעילויות לילדים מציבות מולנו אתגר לא קל, הרי שמציאת הפעלות למבוגרים מותירות אותנו אפילו עם פחות אפשרויות. בעוד לילדים יש

קראו עוד »
מנטליסט

מנטליסט

מנטליסט לאירועים המנטליסטים נכנסו לחיינו לפני תקופה לא ארוכה אך נדמה שהם חלק בלתי נפרד מעולם הבידור וההופעות הנפוצות בישראל. מנטליסט הוא אדם בעל יכולות

קראו עוד »

טכניקות של אמן חושים

רבים תוהים על קנקנם מהן הטכניקות בהן משתמשים אמני חושים, איפה לומדים אותן ואיך מפתחים יכולות כאלה. כיוון שהתחום מתבסס על סודות, לא פשוט ללמוד

קראו עוד »
ערן מיינדר אמן חושים

מה זה אמן חושים

היום כבר כולם מכירים את המונח אמן חושים מהטלוויזיה ומהעיתונים. הישראלי הראשון בתחום שהתפרסם באופן מסחרר בעולם היה כמובן אורי גלר האגדי, רק שאז באותם

קראו עוד »