מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

חווית מופע טלפתיה 

מה מאפיין מופע טלפתיה? מופע טלפתיה הוא מופע של אמן על חושי אשר משתמש בטכניקות שונות על מנת לקרוא מחשבות של הקהל או לשדר לקהל את מחשבותיו שלו. אמנם הדבר נשמע כמו מציאות מדומה אך יש מאחורי הדברים הללו מדע של ממש. טלפתיה מתאפשרת הרבה הודות ליכולת קריאת שפת גוף, NLP וסוגסטיה. תחומים אלה הם תורות בפני עצמן אשר ניתן ללמוד באופן מקצועי ובכך לשפר את יכולות הטלפתיה של כל אדם. בנוסף לפן הטכני ישנו אלמנט של אנרגיה וכישרון. לא כל אדם מסוגל לבצע טלפתיה, גם אם עומד לרשותו כל הידע הנחוץ.

מופע טלפתיה מומלץ 

האדם הפשוט מן הרחוב יתקשה למקד את כל האנרגיה שלו ותשומת ליבו בניסיון לשדר מחשבה או לקרוא אותה. תרגולים שונים ופיתוח יכולות מנטליות ושכליות, שנים על גבי שנים, הוא שמאפשר למנטליסטים מובילים לבצע תרגילים אלה. הודות לידע נרחב בתחומים כמו קריאה תלת ממדית, NLP, מיינדפולנס, נוירוביקה ומיקרו הבעות – המופע של ערן מיינדר מבטיח להמם אתכם ולעורר מחשבות ותהיות רבות.
על מה מבוסס מופע טלפתיה טוב ?

פיתוח תודעה

שליטה מוחית

חשיבה יצירתית

שנינות והומור

ניסיון וידע

ערן מיינדר מצטיין בכל הקטגוריות הללו כאשר הדבר הבולט ביותר אצלו הוא האהבה למקצוע. את התשוקה לאמנות החושים תרגישו אצלו בכל מופע אשר מבטיח לסחוף אתכם לדקות ארוכות של מתח ופליאה.

ערן מיינדר משדר לכם במופע טלתפיב 

האם יתכן ששלפו מחשבה מתוך ראשכם ? איך יכול להיות שאמן החושים הצליח לאתר את החפץ שהחבאתם? האם באמת התכוונתם למה שאמרתם או שהייתם נתונים להשפעת הסוגסטיה של המנטליסט ?
תהיות אלה ואחרות תוכלו לנסות לפתור במהלך המופע המרתק של ערן מיינדר אשר מבטיח להפתיע גם את הסקפטיים ביותר.
המופע מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים, החל ימי הולדת ובר מצוות ועד אירוע פרישה ואירועי חברות.

על מה מבוסס מופע טלפתיה טוב ?  

פיתוח תודעה שליטה מוחית חשיבה יצירתית שנינות והומור ניסיון וידע ערן מיינדר מצטיין בכל הקטגוריות הללו כאשר הדבר הבולט ביותר אצלו הוא האהבה למקצוע. את התשוקה לאמנות החושים תרגישו אצלו בכל מופע אשר מבטיח לסחוף אתכם לדקות ארוכות של מתח ופליאה.

אמן טלפתיה לכל גיל

אמנם קשה למצוא מכנה משותף לכל בני האדם אך אחד מהם הוא לא ספק האהבה שלנו לדברים שמפתיעים ומאתגרים אותנו. כשהדבר בא בשילוב עם הופעה מרשימה וסוחפת – אנו מקבלים חוויה מיוחדת מאין כמותה. מופע על חושי עונה על כל הדרישות הללו ומאפשר לקהל מכל הגילאים והסוגים ליהנות מן האתגר שמציב בפנינו מופע על חושי. ספקנים רבים יגידו שמדובר בסתם תכסיסים זולים, אך בזמן שאמן החושים יפעיל עליהם את קסמיו הם יישארו מבולבלים ופעורי פה. היכולות המדהימות של המנטליסטים לטשטש את הגבול בין דמיון למציאות מוצגות במלוא הדרן במופע העל חושי של ערן מיינדר.

אמן טלפתיה 

מהי טלפתיה ? זוהי סוג של תפישה על חושית המתוארת כיכולת להבחין באופן מודע או לא מודע במחשבות, רגשות ותחושות של אדם אחר. ליכולת זו יש ממד מסתורי אשר מרתק אנשים רבים במשך מאות שנים, עוד מן התקופה הראשונה בה הופיעו אנשים הטוענים כי הם בעלי יכולות על טבעיות ומסוגלים לקרוא מחשבות. כיום, הודות לתורות מפותחות הנוגעות לתכנות התת מודע, קריאת שפת גוף וסוגסטיה - ניתן להגיד כי רבות מן היכולות המאפיינות אמני חושים הן תוצאה של אימונים וידע, אך אין זה מוריד כמאומה מן הרושם אשר יכולות אלה יוצרות על הצופה.

מחפשים אמן טלפתיה מיוחד ? 

תוך שילוב של כריזמה רבה, כושר הנחיה, שנינות והומור – המופע של ערן מיינדר מבטיח להיות המסמר של הערב. מופע זה יותיר רושם רב על כל הנוכחים ויתרום להצלחתו של כל אירוע, החל מיום הולדת ועד אירוע חברה עסקי. אם באירועים עסקיים עסקינן – כל חברה ביריד מכירות זקוקה לאטרקציה מסוימת. אם אטרקציה זו מסוגלת לבדר את הלקוחות וגם לשתול במוחם מסרים שיווקיים אשר יקדמו את החברה – זהו הפתרון המושלם לכל עסק. אירועי קידום מכירות הם המומחיות של ערן מיינדר אשר ישמח להעביר עבורכם מסרים שיווקיים שיביאו להצלחת העסק.

מופע טלפתיה למבוגרים 

בין אם מדובר ביום הולדת עגול (יום הולדת לרגל גיל 50 למשל), אירוע חברה של צוות עובדים, מסיבת חידוש נדרים ועוד, מופע טלפתיה למבוגרים הינו מופע ייחודי, מרשים ולא שגרתי אשר מספק הנאה רבה ושדרג כל אירוע פרטי באשר הוא. ערן מיינדר הינו מנטליסט ואמן חושים מקצועי ומנוסה אשר מקיים מגוון רחב של הופעות על חושיות בעבור אירועים פרטיים באשר הם. יחד נדון במאמר זה מהם ההיתרונות בהשכרת שירותיו של אמן חושים וקיום מופעי טלפתיה באירועים פרטיים שונים. 

מופע טלפתיה למבוגרים- אטרקציה ייחודית ולא שגרתית לכל אירוע

מופע טלפתיה למבוגרים הינה הופעה אשר תשדרג כל אירוע באשר הוא, ולהלן הסיבות: מופע המעורר מחשבה ושיח- מופע טלפתיה הינו מופע הסותר את ההיגיון, מה שיוצר עניין רב, מעורר מחשבה ושיח בין מוזמני האירוע. מופע ייחודי ולא שגרתי- בניגוד להופעות ריקוד, שירה או סטנדאפ, מופע טלפתיה הינו מופע ייחודי ולא שגרתי. מופע המתאים למגוון רחב של קהלים- בין אם מדובר בקהל של בני 30, או קהל של בני 70, בין אם מדובר בקהל שומר מצוות, או קהל חילוני, מופע טלפתיה מקצועי מתאים למגוון רחב של קהלים ללא הבדל מין, גזע ודת.

מעוניינים לעורך אירוע הכולל מופע טלפתיה מיוחד למבוגרים?

ערן מיינדר הינו מנטליסט ואמן חושים ותיק ומקצועי בעל יכולות יוצאות דופן בכל הנוגע לטלפתיה ואומנות העל חושית. ערן עורך מגוון רחב של הופעות טלפתיה לא שגרתיות לאירועים שונים כגון ימי הולדת, אירועי חברה לצוות עובדים, אירועי בר או בת מצווה, ומגוון רחב של אירועים נוספים. אם הנכם מעוניינים לשכור את שירותיו של אמן חושים מקצועי ואיכותי פנו אל ערן מיינדר באמצעות מספר הטלפון אשר מופיע באתרו של ערן.
Previous
Next

מאמרים נוספים

מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

חווית מופע טלפתיה  מה מאפיין מופע טלפתיה? מופע טלפתיה הוא מופע של אמן על חושי אשר משתמש בטכניקות שונות על מנת לקרוא מחשבות של הקהל

קראו עוד »
הפעלות למבוגרים

הפעלות למבוגרים

הפעלות שוות למבוגרים אם מציאת פעילויות לילדים מציבות מולנו אתגר לא קל, הרי שמציאת הפעלות למבוגרים מותירות אותנו אפילו עם פחות אפשרויות. בעוד לילדים יש

קראו עוד »
מנטליסט

מנטליסט

מנטליסט לאירועים המנטליסטים נכנסו לחיינו לפני תקופה לא ארוכה אך נדמה שהם חלק בלתי נפרד מעולם הבידור וההופעות הנפוצות בישראל. מנטליסט הוא אדם בעל יכולות

קראו עוד »

טכניקות של אמן חושים

רבים תוהים על קנקנם מהן הטכניקות בהן משתמשים אמני חושים, איפה לומדים אותן ואיך מפתחים יכולות כאלה. כיוון שהתחום מתבסס על סודות, לא פשוט ללמוד

קראו עוד »
ערן מיינדר אמן חושים

מה זה אמן חושים

היום כבר כולם מכירים את המונח אמן חושים מהטלוויזיה ומהעיתונים. הישראלי הראשון בתחום שהתפרסם באופן מסחרר בעולם היה כמובן אורי גלר האגדי, רק שאז באותם

קראו עוד »