מנטליסט

מנטליסט

מנטליסט לאירועים

המנטליסטים נכנסו לחיינו לפני תקופה לא ארוכה אך נדמה שהם חלק בלתי נפרד מעולם הבידור וההופעות הנפוצות בישראל. מנטליסט הוא אדם בעל יכולות על חושיות המאפשרות לו לקרוא מחשבות, לשדר מחשבות, להזיז דברים בכוח המחשבה ועוד. המנטליסטים מצליחים להמם גם את האנשים הסקפטיים ביותר הודות לכישורים אשר הם פיתחו במשך השנים. מופעים אלה החלו להיות פופולריים ביותר הן בימי הולדת, הן באירועים עסקיים והן לקהל המבוגר. אמני החושים שמעבירים גם מופע טלפתיה כיום מציעים סוגים שונים של מופעים אשר מבטיחים לשבות את ליבם של כל סוגי הקהלים.

מופע של מנטליסט מוביל

אם בעבר היה נהוג להביא קוסם לימי ההולדת, הרי שהיום הדבר החם הוא מנטליסט. בשונה מקוסמים אשר משתמשים בזריזות ידיים והסחות דעת, מנטליסטים משתמשים ביכולות שכליות ומנטליות עליהן הם התאמנו שנים ארוכות. ההופעות של אמן על חושי מדגימות את חשיבות פיתוח התודעה, החשיבה היצירתית והכוח השכלי. הופעות אלה מראות מה ניתן להשיג על ידי אימונים של כוח המחשבה.
ערן מיינדר הינו מנטליסט מוביל אשר בורך בכישרון אישי רב. מופעיו השונים מלווים בהומור, שנינות וכישורי הנחיה מרהיבים אשר מלהיבים את הקהל מכל הגילאים כולל הפעלות למבוגרים ומשאירים אותו מרותק למופע מן הרגע הראשון ועד הרגע האחרון.
בנוסף להופעות החושים המקובלות תוכלו ליהנות גם מופע קלוז אפ – מופע בו ערן יסתובב בין קבוצות האורחים וידהים אותם מקרוב.

ערן מיינדר – מנטליסט עם חוויה על חושית

ישנה חשיבות רבה ליכולתו של אמן החושים לתקשר עם הקהל. מכיוון שמרבית הקסמים מבוססים על תקשורת חזותית ומילולית עם קהל היעד – הרי שאמן חושים ללא כריזמה ושנינות לא יוכל להופיע כהלכה.
בנוסף, היכולת להיות מנטליסט טוב מגיעה הודות לידע נרחב בתחומים השונים הנוגעים לפסיכולוגיה ולאופי האדם. הערך המוסף אותו מביא ערן מיינדר לעולם המנטליסטים הוא ידע נרחב בתחומים כמו:

  • NLP
  • שיטת סילבה לפיתוח הצד הימני של המוח
  • ניורוביקה
  • מיינדפולנס
  • קריאה תלת ממדית
  • קריאת שפת גוף
  • מיקרו הבעות ועוד

המידע הרב שצבר בתחומים הנ"ל לצד כישרון טבעי בולט הופכים את מופעיו לאירוע בלתי נשכח.
צרו קשר עכשיו ובואו לחוות חוויה על חושית עם ערן מיינדר.

מופע קסמים

מהם הדברים שעולים לכם בראש כאשר אתם חושבים על מופע קסמים ? האם אתם חושבים על מופע הכולל זריזות ידיים ? הטעיה ? הסחת דעת ? אולי אתם מדמיינים שפן שנשלף מהכובע או אדם המנוסר ל-2 ? מופעים אלה הם ברובם נחלת העבר. כיום הטרנד החם בעולם הקוסמים הוא דווקא תחום המנטליסטים ואמנות החושים. בעוד קסמים מהדור הישן מבוססים ברובם על הטעיה או זריזות ידיים וניתן להבין בקלות כיצד הם מבוצעים , הרי שהתכסיסים המוסתרים בשרוול של אמני החושים הם מורכבים הרבה יותר וגורמים לנו לתהות כיצד לבצע אותם  -  גם לאחר שקיבלנו את ההסבר לכך. מדוע אלו הם פני הדברים ?
Click Here

לא עוד מופע קסמים

בשונה מתרגילי קלפים או תאים נסתרים בכובע של הקוסם, המנטליסט משתמש ביכולות מנטליות אותן פיתח במשך שנים, יכולות אשר אדם מן השורה לא ניחן בהן. יכולות אלה כוללות: קריאה תחת ממדית קריאה קרה ושפת גוף ידע בתחום המיקרו הבעות אסרטיביות גבוהה יכולת שכנוע ושתילת מחשבות NLP כאשר יכולות אלה מתחברות למופע אחד מלא בהומור ושנינות – הקהל מקבל חוויה אשר עולה בכמה רמות על כל מופע קסמים רגיל. ערן מיינדר ישמח לבצע עבורכם מופע על חושי או מופע קלוז-אפ אישי עבור כל אירוע או מטרה. בנוסף תוכלו להזמין שירות קידום מכירות במהלכו ישתמש ערן בכישוריו על מנת לשתול רעיונות שיווקיים בתודעתם של הנוכחים. רעיונות אלה עשויים להניב פירות חיוביים לעסק כבר בימים הראשונים לאחר המופע.
Click Here

לחוויה על חושית של מופע קסמים מאת ערן מיידר

איך פועל הראש שלנו ? איך אנחנו משדרים סימנים דרך שפת הגוף שלנו ? והאם באמת ניתן לשתול לנו מחשבות בראש ? על התשובות הללו ישמח לענות ערן מיינדר במופע העל חושי המהפנט שלו. ההופעות העל חושיות יתאימו לקהל צעיר ומבוגר כאחד, אירועי חברה או בר מצוות – כולם ייהנו לקחת חלק בחוויה העל חושית מאת ערן מיינדר-2 ? מופעים אלה הם ברובם נחלת העבר. כיום הטרנד החם בעולם הקוסמים הוא דווקא תחום המנטליסטים ואמנות החושים. בעוד קסמים מהדור הישן מבוססים ברובם על הטעיה או זריזות ידיים וניתן להבין בקלות כיצד הם מבוצעים , הרי שהתכסיסים המוסתרים בשרוול של אמני החושים הם מורכבים הרבה יותר וגורמים לנו לתהות כיצד לבצע אותם  -  גם לאחר שקיבלנו את ההסבר לכך. מדוע אלו הם פני הדברים ?
Click Here

קוסם לבר מצווה

החלטתם לחגוג לילד בר מצווה, מזל טוב! בין אם החלטתם לחגוג לו באולם, עם בני המשפחה ואורחים רבים, או בין אם החלטתם לחגוג רק לחברים הקרובים, קוסם לבר מצווה ישדרג לכם את האירוע ויהפוך אותו לאחד המיוחדים שידברו עליו עוד הרבה זמן לאחר סיומו. הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. קשה מאוד להפתיע אותם בקסמים והם מנסים לנחש מה עומד מאחורי כל טריק. לכן בבואכם לשכור את שירותיו של קוסם לבר מצווה חשוב מאוד שהוא יהיה נוסה בעבודה עם ילדים, שיתמחה בקוסמות עם חדשנות, ויצליח לרתק לאורך כל החגיגה את הילדים. קוסם מקצועי הוא אחד שידע בדיוק איך לגרום לחוגגים להאמין לכל מה שעיניהם רואות. הקסמים של היום הם לא שליפת שפן מכובע או נשיפה על לפיד אש, הדבר הרבה יותר מורכב ולכן חשוב לבחור בקוסם מומחה. ערן מיינדר הוא קוסם ואמן חושים ותיק ומנוסה, אשר מרתק את צופיו בכל אירוע.
Click Here

איך בוחרים קוסם לבר מצווה

באם החלטתם להזמין לאירוע שלכם קוסם, בוודאי תדעו כי גם בתחום זה יש הרבה אנשי מקצוע, ועליכם לבחור קוסם לבר מצווה שיהפוך את האירוע למיוחד. ראשית יש לבדוק את ההמלצות של הקוסם, באילו אירועים הוא מתמחה ומה הרזומה שלו. שנית יש לוודא כי הוא מתאים לקהל היעד שלכם המורכב גם ממבוגרים וגם מילדים. עליכם לוודא כי הקוסם יכול להגיע למקום בו אתם עורכים את האירוע, מאחר וישנם אירועים המתקיימים בחוץ ולא לכל קוסם יש אפשרות לקיים אירוע במקום פתוח. מומלץ מאוד להיפגש עם הקוסם על מנת להתרשם ממנו באופן אישי, כך תוכלו להחליט מי הקוסם הטוב ביותר עבורכם.
Click Here

קסמים בלתי נשכחים לבר מצווה

אירועים בהם מופיעים קוסמים, הופכים את האירוע למשודרג ואינם צורכים כל אלמנט בידורי נוסף. דבר זה מקל עליכם בתכנון הערב ובעצם בכל ההוצאה הכספית של האירוע כי מסמר הערב כבר ברשותכם. פנו עוד היום אל הקוסם ואמן החושים ערן מיינדר לערך מוסף ומרתק לאירוע שלכם.
Click Here
Previous
Next

מאמרים נוספים

מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

חווית מופע טלפתיה  מה מאפיין מופע טלפתיה? מופע טלפתיה הוא מופע של אמן על חושי אשר משתמש בטכניקות שונות על מנת לקרוא מחשבות של הקהל

קראו עוד »
הפעלות למבוגרים

הפעלות למבוגרים

הפעלות שוות למבוגרים אם מציאת פעילויות לילדים מציבות מולנו אתגר לא קל, הרי שמציאת הפעלות למבוגרים מותירות אותנו אפילו עם פחות אפשרויות. בעוד לילדים יש

קראו עוד »
מנטליסט

מנטליסט

מנטליסט לאירועים המנטליסטים נכנסו לחיינו לפני תקופה לא ארוכה אך נדמה שהם חלק בלתי נפרד מעולם הבידור וההופעות הנפוצות בישראל. מנטליסט הוא אדם בעל יכולות

קראו עוד »

טכניקות של אמן חושים

רבים תוהים על קנקנם מהן הטכניקות בהן משתמשים אמני חושים, איפה לומדים אותן ואיך מפתחים יכולות כאלה. כיוון שהתחום מתבסס על סודות, לא פשוט ללמוד

קראו עוד »
ערן מיינדר אמן חושים

מה זה אמן חושים

היום כבר כולם מכירים את המונח אמן חושים מהטלוויזיה ומהעיתונים. הישראלי הראשון בתחום שהתפרסם באופן מסחרר בעולם היה כמובן אורי גלר האגדי, רק שאז באותם

קראו עוד »